plavooki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalli*GalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**

Ići dole 
+4
R0bbie
honey_lips
plavooki
PLaVuSiCa_CH
8 posters
AutorPoruka
PLaVuSiCa_CH
newcomers
newcomers
PLaVuSiCa_CH


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : St.Gallen//CH
Datum upisa : 23.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 3:07 am

Bas pricam sa Plavookim na MSN-u, pa smo se setili da otvorimo ovu temu, dakle... Koja vas pesma ubedaci?

Mene trenutno sve Tosetove pesme, mogla bih da zaplacem cim cujem jednu... (A sad mi je Marko zabranio da ih slusam) Smile

Da cujem vas..?
Nazad na vrh Ići dole
plavooki
Moderator
Moderator
plavooki


Muški
Broj poruka : 404
Godina : 33
Location : Vranje
Datum upisa : 31.07.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 3:17 am

mene najvise ubedaci Prava Stvar - Nikom nije nocas kao meni
Nazad na vrh Ići dole
http://www.plavooki.forumsr.com
honey_lips
newcomers
newcomers
honey_lips


Ženski
Broj poruka : 323
Godina : 34
Location : negde pod nebom:)
Datum upisa : 11.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 9:20 pm

pff...dosta njih....ewo trenutno ova....slusam je non stop...jer sam nesto Sad Mar'n'B-Kada nema te....
Nazad na vrh Ići dole
PLaVuSiCa_CH
newcomers
newcomers
PLaVuSiCa_CH


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : St.Gallen//CH
Datum upisa : 23.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimePet Okt 26, 2007 1:36 am

Zasto si bre Sad Koga treba da utepujemo? Glavu dajem da je neki muskarac, aj Majche samo kazi i krecemo u napad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
honey_lips
newcomers
newcomers
honey_lips


Ženski
Broj poruka : 323
Godina : 34
Location : negde pod nebom:)
Datum upisa : 11.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimePet Okt 26, 2007 12:32 pm

^ hehehe....muskarac?...ne to je ipak zena za mene...hehehehehe.....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PLaVuSiCa_CH
newcomers
newcomers
PLaVuSiCa_CH


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : St.Gallen//CH
Datum upisa : 23.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimePet Okt 26, 2007 4:23 pm

E svaka cast! cheers
Nazad na vrh Ići dole
R0bbie
newcomers
newcomers
R0bbie


Muški
Broj poruka : 165
Godina : 37
Location : Vranje
Datum upisa : 06.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 4:57 am

licno, mnogo mrzim "zalapojke", i izbegavam ih samo tako,
volim pesme koje ce da dignu moje raspolozenje, a ne da a srozaju
i licno mislim, da kad se neko bedaci treba da slusa zivlje pesme, a ne da "zalapojkama" produbljuje svoje emocije...
Nazad na vrh Ići dole
HEX
newcomers
newcomers
HEX


Muški
Broj poruka : 119
Godina : 37
Location : iza tebe :)
Datum upisa : 31.07.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 12:57 pm

Robbie tako bwe moj chovek Smile, mada mene sve "zalopojke" bedache (kad sam trezan)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hexeh.mygoo.org
Girl_89
newcomers
newcomers
Girl_89


Broj poruka : 41
Godina : 34
Location : BG-Karaburma
Datum upisa : 11.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 7:01 pm

kralj izgubljenih stvari npr...
Nazad na vrh Ići dole
NEMAM_NICK_AL_SAM_ZATO_LI
newcomers
newcomers



Broj poruka : 1
Godina : 37
Datum upisa : 22.10.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 2:50 am

OD Tose Boze brani je od zla,pesma je ekstra al jako tuzna bar meni
Nazad na vrh Ići dole
plavooki
Moderator
Moderator
plavooki


Muški
Broj poruka : 404
Godina : 33
Location : Vranje
Datum upisa : 31.07.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 4:02 pm

NEMAM_NICK_AL_SAM_ZATO_LI ::
OD Tose Boze brani je od zla,pesma je ekstra al jako tuzna bar meni


Slazem se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.plavooki.forumsr.com
SoFi
newcomers
newcomers
SoFi


Broj poruka : 43
Datum upisa : 01.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 10:04 pm

Skoro sve od Balashevitja...
Nazad na vrh Ići dole
PLaVuSiCa_CH
newcomers
newcomers
PLaVuSiCa_CH


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : St.Gallen//CH
Datum upisa : 23.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 9:50 pm

Ne boj se necu nikome da pricam da nisi bio Bog zna sta, jer ipak pamtim kad drhtala sam sva a mozda samo sam bila pijana, svejedno... Kad vise nismo zajedno Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
PLaVuSiCa_CH
newcomers
newcomers
PLaVuSiCa_CH


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : St.Gallen//CH
Datum upisa : 23.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 2:21 pm

Seka Aleksic: Ne mogu tebi ja da ljubav naredim, da tvome oku vratim izgubljeni sjaj, ne mogu da ti srce ceznjom zarobim - a htela bih... Ne mogu ja u tvoje snove nezvana, na druge da se ljutim sto te nemam ja, ne mogu da ti budem vaznija od svih - a htela bih... Eeeeeej, sareni leptiru mog sivila, ne idu ni nevini sa krivima, sta cu i ja medju zivima?! To sto me ne volis, to je tvoje pravo - moja sudbina, ceo zivot pogresne sam ljubila, sto bi izuzetak bio ti?! To sto me ne volis, zauvek je srusilo moj svet, sada letim poslednji svoj let sklopljenim krilima... Sad

Mina Kostic: On nije znao koliko ga volim & mislio je da cu da prebolim, drugog cu naci - tuga proci ce, on mislio je sa mnom lako ce! U mome telu tinjao je plamen, od te bi vatre goreo i kamen, a mislio je sa mnom lako ce - drugog cu naci, tuga proci ce. On nije znao da je bio zao, da mi je tada noz u ruke dao, ako se desi - to sto desi se, molim te Boze mene seti se... Kad zapali za mnom svece da ga jedna bar opece, da na svojoj kozi oseti vatru ljubavi... Kad zapali za mnom svece, da mu suza ne potece. Nista, nista da ne ugasi vatru ljubavi, moje ljubavi... Sad

Ceca: Pre nego za milost zamolim svuci me, po svakoj suzi tuci me, ko dete kazni me, ko zenu spasi me... Tako mi malo treba da te prezirem, jos mnogo manje da ti se ne opirem, sav bol u meni ostavi, odes li to mi je gore od ljubavi... Hiljadu razloga je dovoljno dobrih da bih mrzela te u ovim nocima bez duse koja place za nama, hiljadu razloga je, ja trazim jedan da bih volela te, pa makar bila andjeo sama na stubu srama... Sad

Ceca: Ja sam tu da pruzim sto ne mogu, obecam sto ne ide, slazem kad ne treba... Boli me! Ja sam tu da ti kazem sto ne mislim, da se kunem kad izmislim, boli me... Za mene ti je ljubav zabranjeni grad, a mnogo sam ih brate ja srusila do sad, boli me, boli... A ti mi na to kazes "Idi pa se leci", sve je jasno samo istina se krije, bolelo je kao da si prvi, al' sad mi nije, nista mi nije...

Ceca: Dvadeset mi je & kusur godina, a prvi put placem i to je normalno, nema te a ja taman se navikla da sam punoletna od tvojih dodira... S'koliko godina postajes umoran, sam & star - kad nemas kad da budes mlad?! Moja si sreca & nesreca, koja od nas dve je bar minut starija... Na pocetku & Na kraju TI, a u pauzi jedna decenija... Izegavam svoj glas jer zvuci kao krik, plasi me & sluti i to je normalno, izbegavam svoj lik na starim slikama, ta zena sto se smeje, ja ne znam ko je to... Sad

Ceca: Ti bi da me nocas opet rasplaces pred svetom, recima da seces moje vene ko' ziletom, da me od vesele pretvoris u tuznu, da me od najlepse pretvoris u ruznu... Ooo, sve je to s'tobom vec vidjeno, mozes da me milujes, mozes da me silujes, mozes da me ubijes, svejedno je. Nema vise milosti, moju ruku vodi Bog..... Sad
Nazad na vrh Ići dole
honey_lips
newcomers
newcomers
honey_lips


Ženski
Broj poruka : 323
Godina : 34
Location : negde pod nebom:)
Datum upisa : 11.08.2007

**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitimePet Dec 14, 2007 3:11 am

rhcp-tell me baby:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





**Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Empty
PočaljiNaslov: Re: **Koja vas pesma ubedaci? ? ?**   **Koja vas pesma ubedaci? ? ?** Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
**Koja vas pesma ubedaci? ? ?**
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta mislite koja je najveca zenska mana?
» Najsrceparajuca pesma...
» ^ Najlepsha pesma koju ste ikada chuli ^

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
plavooki :: Kultura :: Muzika-
Skoči na: